ŞİRKET PROFİLİ
 

   Üretim faaliyetine 1996 yılında başlayan firmamız kurmuş olduğu donanımlı ve tecrübeli satış ve dağıtım ağıyla Trabzon, Rize, Giresun, Ordu , Sinop ,Kastamonu ,Amasya, Tokat, Çorum il ve ilçelerine, imal etmiş olduğumuz yatak ve bazaların satışını yapmaktadır.

   2001 yılından itibaren toptan satışlarımızın yanında ‘SAMYAT ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ‘ adı altında halı, mobilya, ev tekstili, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ev gereçleri ve mutfak gereçleri gibi ürünler ve aldığı değişik bayiliklerle perakende mağazacılık sektörüne girmiştir.

   Bu kapsamda Samsun / Alaçam 'da ilk mağazamız hizmete açılmıştır. 2. mağazamızı Samsun / Bafra 'da açan şirketimiz 2006 yılının sonlarına doğru Samsun / Atakum ‘a 3. mağazamızı hizmetinize açmıştır.

    Kaliteden ödün vermeyen kimliğimizle tüm Türkiye 'nin hizmetinde olmaktan gurur duyarız.

   Misyonumuz ; "Kalitede öncü, fiyatta ölçü" , temel prensibimiz doğrultusunda , tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek uyku ürünleri geliştiren , çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak iş süreçlerini sürekli iyileştiren, ilgili kanunlara, mevzuata saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olmak.

   Vizyonumuz ; En rahat ve sağlıklı uyku ortamlarını yaratabilmek amacıyla, uygun ürünleri geliştirmek, üretmek, sektörümüzdeki Karadeniz Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesi'nde liderliği yakalamak.

Anasayfa | Hakkımızda | Bayilikler | İletişim
Copyright (c) 2007. Sam-Yat Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. | designed by